مشاهده کاملترین کاتالوگ یراق آلات هافله آلمان دیدگاه خود را بنویسید

[vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text]

معرفی شرکت هفله:

شرکت هفله، تولید کننده و بعضا تامین کننده طیف گسترده ای از یراق آلات، ملزومات آشپزخانه نظیر سینک و هود و گاز و اکسسوری های کابینتی و کمدی، درب های ضد سرقت و… می باشد.
محصولات این برند بین المللی، خاص و منحصر به فرد و باکیفیت است و همین ویژگی مهم سبب شده محصولات این شرکت مورد استقبال مردم بسیاری از کشور ها قرار بگیرد.
این شرکت آلمانی، برای صادرات کالاهای خود به ایران، دو انبار اصلی در ترکیه و آلمان دارد، که افراد می توانند کالای مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه های دارای نمایندگی رسمی نظیر تجهیز یراق ، به شرکت هفله واقع در ایران، سفارش دهند و بنا به نوع کالای درخواستی و موجودی انبارها، مدت یک تا دوماه بعد کالای خود را دریافت کنند.
کالاها، از انبار ترکیه، تا یک ماه بعد، و از انبار آلمان تا دو ماه بعد به دست مصرف کننده می رسد.
در این شرکت بزرگ، ۱۴۱هزار قلم کالا وجود دارد که کد و مشخصات همه این کالاها در کاتالوگی که خود شرکت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده، موجود می باشد.
هر کالا، برای شناسایی، یک کد ۸ رقمی دارد، که سفارش کالا باید از طریق این کد صورت بگیرد تا از طرف شرکت هفله قابل پیگیری باشد.

در ویدئوی زیر که توسط تیم تجهیزیراق تهیه شده، چگونگی استفاده از کاتالوگ هفله و نحوه سفارش کالا توضیح داده شده است.

پیشنهاد میکنیم قبل از کلیک بر روی کلید مشاهده کاتالوگ آنلاین محصولات هفله ، این ویدئوی آموزشی 3 دقیقه ای را مشاهده کنید تا بتوانید حداکثر استفاده را از این کاتالوگ ببرید .

امیدواریم این ویدئو برای شما مفید باشد.

 

 

مشاهده کاتالوگ انلاین هفله

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است