فیلم محصولات تجهیز یراق

در این صفحه از تجهیز یراق فیلم هایی از معرفی، عملکرد، نکات فنی و نحوه نصب محصولات قرار داده شده است. این ویدیوها توسط تیم فنی تجهیز یراق ضبط و تدوین شده و تمامی اطلاعات آن توسط کارشناسان حوزه یراق آلات مورد تایید قرار گرفته است.

در صورتی که پس از مشاهده ی ویدیو ها، به اطلاعات بیشتری درباره هر محصول نیاز داشتید از طریق تماس با 02177343556 با کارشناسان تجهیز یراق تماس بگیرید.

فیلم معرفی و نصب محصولات تجهیز یراق
اتاق خواب لاکچری

اتاق خواب لاکچری

طراحی اتاق خواب های مدرن امروزی نیازمند رعایت نکاتی است که شاید کمتر کسی از آن ها مطلع باشد، برای اینکه یک اتاق مدرن و بی عیب و نقص طراحی کنید باید نورپردازی، تزیینات، نحوه چیدمان و وسایل سرویس خواب را به بهترین شکل انتخاب کنید.

اکسسوری کابینت

اکسسوری کابینت

آشپزخانه ها معمولا مهم ترین بخش های یک خانه محسوب می شوند، زیرا کدبانوی خانه زمان زیادی از وقتش را در آنجا می گذراند و دلش می خواهد برای چیدمان آن و خرید وسایل آن سنگ تمام بگذارد.
اکسسوری کابینت جزو وسایلی هستند که باعث می شوند تا نظم زیادی در آشپزخانه حکمفرما شود و آشپزخانه جلوه ی مدرن و زیباتری را داشته باشد. انواع اکسسوری کابینت به حدی جذاب هستند که حتی اگر قصد خرید آن ها را نداشته باشید باز هم تماشای آن ها خالی از لطف نیست.

یراق آلات کابینت

یراق آلات کابینت

یراق آلات کابینت از اجزایی هستند که نه تنها در عملکرد کابینت نقش اساسی دارند بلکه باعث زیبایی کابینت ها نیز می شوند. اگر از ابتدا یراق آلات با کیفیت و مرغوبی را تهیه کند در طول زمان خراب نمی شوند و شما را برای تعمیر یا تعویض به دردسر نمی اندازند. یراق آلات کابینت طیف وسیعی از یراق آلات را تشکیل می دهند که مدل های متنوع و بی نظیر آن ها باعث شده تا هر یراق کابینت کاربردها و زیبایی های خاص خود را داشته باشد و به آشپزخانه ی شما جلوه ی تازه ای اعطا کند.

راهنمای نصب محصولات

راهنمای نصب محصولات

مکانیزم درب های ریلی

مکانیزم درب های ریلی

مشاوره رایگان
پرداخت در محل
پشتیبانی 12 ساعته
ارسال سریع

copy right @ TAJHIZ YARAGH 2020

" " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " "