در فروشگاه تجهیز یراق پروفیل درب شیشه ای علاوه بر اینکه به صورت شاخه ای به فروش می رسد به صورت درب کامل و آماده نیز قابل سفارش است. به همین منظور تیم تجهیز یراق ابزاری طراحی کرده است تا شما بتوانید به راحتی از قیمت درب شیشه ای پروفیلی آماده مطلع شوید.
برای این کار تنها کافیست ابعاد درب و نوع شیشه ی مورد نظرتان را در قسمت های مربوطه وارد کرده و سپس بر روی دکمه ی محاسبه قیمت پروفیل درب شیشه ای کلیک کنید تا قیمت آن را بدست آورید.

برای ادامه ی فرایند خرید از طریق همین صفحه، پس از دریافت قیمت، بر روی دکمه ی مشاهده و خرید کلیک کنید تا با دیگر ویژگی های درب شیشه ای دکوفیکس یا همان درب پروفیلی آماده آشنا شده و خرید خود را نهایی کنید.
انواع درب پروفیلی دکورفیکس شامل: پروفیل درب شیشه ای بدون دستگیره، پروفیل درب شیشه ای با دستگیره، پروفیل درب آینه ای بدون دستگیره و پروفیل آینه ای با دستگیره می شود که هرکدام قیمت مخصوص به خود را دارند.

مزایای پروفیل درب پروفیلی دکوفیکس

اگر برای زیباسازی دکوراسیون منزل یا محل کارتان به دنبال درب های شیشه ای یا آینه ای می گردید، حتما از این موضوع اطلاع دارید که پروفیل درب شیشه ای یکی از بهترین راه های مقاوم سازی شیشه و آینه است.
پروفیل درب شیشه ای دکوفیکس باعث مقاومت بالاتر و زیبایی بیشتر درب های شیشه ای و آینه ای شما خواهد بود؛ علاوه بر این، پروفیل های درب شیشه ای از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده و در برابر زنگ زدن و خوردگی مقاوم هستند. بنابراین گزینه ی بسیار خوبی برای استفاده در منزل یا محل کار محسوب می شوند.

پروفیل درب شیشه ای

رنگ متنوع پروفیل ها و امکان استفاده از شیشه های ساده، مشجر و آینه ای، به شما این امکان را می دهد تا درب پروفیلی شیشه ای دکوفیکس خود را دقیقا مطابق با دکوراسیون مورد نظرتان بسازید.

خرید درب شیشه ای پروفیلی آماده از تجهیز یراق

برای خرید درب پروفیلی شیشه ای از تجهیز یراق تنها کافیست رنگ پروفیل و شیشه و مدل پروفیل مورد نظرتان را انتخاب کنید؛ سپس می توانید از طریق اینترنتی، تلفنی (0933900605202177343556) و یا حضوری، سفارش خود را ثبت نمایید تا تیم تجهیز یراق در کمترین زمان ممکن، درب پروفیلی شیشه ای مورد نظرتان را ساخته و با بهترین و ایمن ترین بسته بندی برای شما ارسال کند.
با توجه به اهمیت ویژه‌ای که زیبایی و دوام درب‌های شیشه‌ای و آینه‌ای در تزیین دکوراسیون منزل یا محل کار دارند، مطمئن باشید که انتخاب پروفیل درب شیشه‌ای دکوفیکس تجربه‌ای منحصر به فرد از درب‌های شیشه‌ای را به شما ارائه دهد.