تجهیزات کمد دیواری دیدگاه خود را بنویسید

تجهیزات کمد دیواری

تجهیزات کمد دیواری بدون شک یکی از جذابترین قسمت های  کمد شماست.

وقتی شما ازین تجهیزات استفاده میکنید و میبینید که چقدر راحت و بدون دردسر میتوانید یکی ازین کشوهای لباس و یا اکسسوری های شلوار که متحرک و دارای دسترسی ساده هستند را با طبقات ثابت قدیمی خود جایگزین کنید و به چه سرعتی میتوانید نسبت به چیدن وسایل داخل کمد خود اقدام کنید، متوجه جذابیت این قسمت از کمد دیواری میشوید.

شما با داشتن اکسسوری های داخل کمد لباس که تنوع زیادی را دارند میتوانید خیلی سریع و راحت چیدمان داخل کمد را انجام دهید و نکته قابل توجه اینست که با داشتن همچین اکسوری هایی داخل کمد شما همیشه دارای نظم خاصی است و با باز کردن درب کمد میتوانید از دیدن ترتیب لباسهایتان لذت ببرید.

مزیت این  اکسسوری های داخل کمد انتخاب سریع لباس مورد نظرتان است که با نصب و قرار دادن انها در کمد لباس میتوانید نسبت به انتخاب و برداشتن سریع ان اقدام فرمایید.

یکی از دیگر از قابلیت های این سری یراق آلات بیرون امدن کشو ها به صورت کامل و تا انتها میباشد و بسته شدن ان از سیستم ارام بند بهره برده است . شما با توجه به این قابلیت میتوانید از تمامی سطح کشو جهت قرار دادن لوازم و لباس های خود استفاده کنید.

تنوع این محصول در چیدن کمدتان بسیار کاربردی است و شما هر نیازی داشته باشید میتوانید اکسسوری مربوط به نیازتان را تهیه کنید و بسیار سریع نصب نمایید .

این اکسسوری ها عبارتند از جای شلوار ، جای لباس ، جای کراوات  و جای پیراهن

نکته قابل توجه اینست که این اکسسوری ها فقط برای کمد هایی ساخته شده که فضای یونیت انها 60 و 90سانت میباشد .

(اگر میخواهید اطلاعاتی درباره یونیت کسب کنید اینجا کلیک کنید.)

نصب این یراق سریع و ساده است و کیفیت ان بی نظیر میباشد.

برای دیدن و مقایسه بقیه اکسسوری های داخل کمد از این صفحه دیدن کنید .

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟

*سوالات و دیدگاه های شما توسط کارشناسان مجموعه خوانده می شود و در کمترین زمان به ان پاسخ داده می شود

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است